חנות סקס – איך משכנעים את בני הזוג להגיע אתכם לשם?

לחגוג מסיבת רווקים במועדון חשפנות
26/01/2020
הראה הכל

חנות סקס – איך משכנעים את בני הזוג להגיע אתכם לשם?

זה יכול לקרות באמצע החיים, פתאום יחסי המין שלכם דועכים וכך גם יחסי הקרבה ביניכם, שנים עברו אתם חובקים ילדים או אפילו זוגיות חברית מושלמת ועדיין משהו חסר – משהו במין ביניכם כבר לא עובד – נשמע לכם מוכר? החדשות הטובות שאתם לא לבד, יש המון זוגות המעידים על כך כי חיי המין שלהם אינם כתמול שלשום ויתר מכך, משהו כבר לא עובד להם במערכת היחסים- מה באמת עושים? אם גם אתם מרגישים שאתם צריכים כיוון מרענן אבל בן או בת הזוג שלכם מסרבים להגיע ולקנות ויברטור מגניב או אפילו פוקט רוקט מרגש- הגיע הזמן לדבר על איך לשכנע אותם להרים את הכפפה ולעשות את זה נכון.

איך גורמים לבן זוג להיכנס אתכם אל חנות סקס?

כפי שהבנתם יש כמוכם המון אנשים שלא יודעים איך משכנעים בן זוג להיכנס אל חנות סקס ולרכוש אביזרי סקס או אפילו אביזר אחד. אז כמו בכל דבר המלצתנו היא להקשיב למי שאתם אוהבים- להבין שלכל אדם יש חשק מיני והעדפות שונות ונוכח העובדה כי קיים השוני חייב גם להפעיל את מנגנון האכפתיות וההקשבה ולעשות את זה נכון אחרת זה לא יעבוד. לא יודעים מה לעשות כשאחד מכם משתוקק לגוון במיטה והשני קצת מהסס? זה בסדר, זה טבעי! לא תמיד יש את התשובה לכך אבל המפתח הכי נכון הוא להקשיב ורק אז להציע לבן הזוג שלכם לעשות את זה נכון.

להעצים את חיי המין באמצעות שכנוע אחד קטן

זה אפשרי ,אתם בהחלט יכולים לשכנע בת או בן זוג להיכנס אתכם אל חנות סקס ולרכוש את הצעצוע המיוחל – זה שיפשר את חיי המין שלכם לבלתי היכר. אז כאשר התקשורת מבוססת נכון על אינטימיות ראויה אין ספק שהסקס יהיה טוב וכל השאר ולכן צריך לעבוד על זה אבל לא חלילה ללחוץ! באמצעות התקשורת מבינים בדיוק מה בן או בת הזוג שלכם אוהבים במיטה ורק אז ניגשים למקורות שיגרמו להתנסות המושלמת הזו שבסופה תהיה גם הבנה לגבי העדפות מיניות והכלת הצורך של האחר. אז בשלב מסוים שמערכת הזוגית הופכת בנאלית מדי הגיע הזמן להפוך את זה למשהו שמסעיר או מרגש באמצעות עזרים חיצוניים שהם צעצועי מין משופרים.

צעצועי מין – כשהכול נגיש לכם מקרוב

בחירת צעצועי מין שמטרתם לשפר את חיי המין ובו זמנית גם את התקשורת האינטימית מתחילים ונגמרים בדבר אחד מושלם – אביזר מין שיכול בהחלט להעצים את הרגעים האבודים. להתנסות בחוויה מינית חדשה, לקחת את הרעיונות שלא היו ולהפוך אותם למשהו מדהים והשראתי ביותר- זה מה שנקרא להיכנס לחנות סקס ללא חשש ולראות את ההצלחה שלכם מקרוב – אביזרים שיכולים בהחלט לשפר את הרגעים הכי אינטימיים ולתת משב רוח רענן ליחסים ביניכם.

אם אחד מהצדדים עדיין לא השתכנע שהוא צריך לבקר באחת מחנויות הסקס יש לשבת אתו ולדבר על הכול. כפי שכבר צוין יש לתת הדגשים לעניין ההקשבה, לנהל שיחה כנה ולדבר על היתרונות שיהיו חלק מכל זה אם רק תהיה פתיחות הבנה ובתנאי שיודעים ומקבלים להשאיר את החסמים בצד. אם כל זה לא עובד אפשר ואפילו מומלץ להכיר את החנות המינית הגדולה ביותר שהמרחב הווירטואלי מציע, לקבל רשמים ראשוניים, לראות צבעים, צורות וגדלים וכך למנוע מראש את השאלות המביכות. בסופו של דבר, כאשר תגיעו עם ידע מספק שיאפשר להיכנס לחנות, לקנות מה שצריך ולא לשהות יותר מדי זמן זה יהיה פשוט וקל לשני הצדדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שילחו הודעה